Gazelle Orange C8+ Heren 2025

€19,95 verzendkosten of gratis afhalen
Binnen 5 werkdagen thuisbezorgd
Beoordeeld met een 9,1
Hulp nodig?
Ervaren specialisten staan voor je klaar en denken graag met je mee voor maatwerk advies.
Neem contact op

Waarom jij blij wordt van dit product

  • Bosch Active Line Plus Smart 50Nm motor
  • Standaard met 400Wh accu met optie tot opwaarderen tot 500Wh accu
  • Bosch Purion 200 display en bediening in 1, te koppelen aan eBike Flow app op je smartphone
  • Shimano 8 versnellingen Nexus achternaaf voor zorgeloos schakelen
  • Gates riemaandrijving en hydraulische schijfremmen
  • Geveerde voorvork met 50mm veerweg en geveerde zadelpen voor optimaal fietscomfort

Omschrijving

Waarom is dit de e-bike voor jou?Jij zoekt een echte allrounder. Een fiets voor je dagelijkse ritjes maar ook voor heerlijke fietstocht op die mooie dag. En dan wil je er wel een die ook niet schrikt van een heuveltje meer of minder. Met de Orange C8+ HMB krijg je een onderhoudsarme en robuuste elektrische fiets die voldoet aan die wensen.Uitgerust met een Bosch Active Line Plus Smart 50Nm motor zal je versteld staan van het gemak waarmee je kan fietsen. Standaard is hij uitgerust met een 400Wh accu, maximale actieradius 115km, maar indien gewenst is deze te upgraden naar een 500Wh accu. Daarmee vergroot je de maximale actieradius naar 145km! Deze accu zit netjes verwerkt in de achterdrager en laat zich makkelijk verwijderen. De hydraulische schijfremmen zorgen ervoor dat je ongeacht de omstandigheden altijd snel tot stilstand komt. De Gates riemaandrijving ontneemt je onderhoudszorgen. Zijn moderne LED verlichting maakt je gezien en verlicht de weg voor je. De 50mm vering van de voorvork en de zadelpenvering geven optimaal comfort, fijn voor de lange rit en die op minder gladde wegen.

Waarom is dit de e-bike voor jou?

Jij zoekt een echte allrounder. Een fiets voor je dagelijkse ritjes maar ook voor heerlijke fietstocht op die mooie dag. En dan wil je er wel een die ook niet schrikt van een heuveltje meer of minder. Met de Orange C8+ HMB krijg je een onderhoudsarme en robuuste elektrische fiets die voldoet aan die wensen.

Uitgerust met een Bosch Active Line Plus Smart 50Nm motor zal je versteld staan van het gemak waarmee je kan fietsen. Standaard is hij uitgerust met een 400Wh accu, maximale actieradius 115km, maar indien gewenst is deze te upgraden naar een 500Wh accu. Daarmee vergroot je de maximale actieradius naar 145km! Deze accu zit netjes verwerkt in de achterdrager en laat zich makkelijk verwijderen.

De hydraulische schijfremmen zorgen ervoor dat je ongeacht de omstandigheden altijd snel tot stilstand komt. De Gates riemaandrijving ontneemt je onderhoudszorgen. Zijn moderne LED verlichting maakt je gezien en verlicht de weg voor je. De 50mm vering van de voorvork en de zadelpenvering geven optimaal comfort, fijn voor de lange rit en die op minder gladde wegen.

Specificaties

Merk
Model
Orange
Frame
Stabiel lichtgewicht oversized aluminium framemet 68,5° balhoofdhoek en 69,5° zithoekgeometrie
Rem type
Schijfremmen
Disclaimer De specificaties en onderdelen zijn gegeven op basis van aanlevering van de leverancier. Op basis van beschikbaarheid of wijzigingen bij de leverancier kunnen specificaties afwijken.

Algemeen

Product naam
Gazelle Orange C8+ Heren 2025
Serie
Gazelle Orange HMB
Jaartal
2025
Frame
Stabiel lichtgewicht oversized aluminium framemet 68,5° balhoofdhoek en 69,5° zithoekgeometrie
Voorvork
Telescoop, spiraalveer, 50mm
Frame materiaal
Aluminium
Gewicht fiets
24.6
Product hoofdgroep
E-bikes
Product subgroep
E-Bike

Groepset

Groepset
Shimano Nexus 8
Versnellingen systeem
Naaf
Shifter
Shimano Nexus 8
Schakel mechanisme
Mechanisch
Crankstel
46T, Gates CDC
Ketting
Gates CDC, riem
Versnellingen
1x5
Type aandrijving
Riem
Rem type
Schijfremmen
Rem
Hydraulische schijfrem, Tektro HD-T280
Rem schijf
180/160mm

Comfort

Vering
1
Type voorvork
Coilvering
Zadelpen
Geveerd
Zadel
Selle Royal Lena
Stuur
Aluminium, comfort gebogen model
Stuurpen
Switch, handmatig traploos verstelbaar
Handvatten
Gazelle Aero leather, luxe lederenhandvatten
Koplamp
Trelock Veo 50
Koplamp lichtopbrengst
50 lux
Achterlicht
Spanninga Brasa

Motor en Accu

Accu capaciteit
400 Wh
Type motor
Bosch Active Line Plus Smart
Koppel nm
50 Nm
Merk accu
Bosch
Motor positie
Middenmotor
Accu positie
Bagagedrager
Display
Bosch Purion 200

Wielen en Banden

Voornaaf
Shimano
Achternaaf
Shimano Nexus 8

Uitgelicht

Wat klanten over ons zeggen

Benieuwd naar de mogelijkheden? We staan voor u klaar en helpen graag.
Contact

Vergelijkbare producten