Lee Cougan Rampage Innova Race Eagle Microtech RK25

€19,95 verzendkosten of gratis afhalen
Binnen 5 werkdagen thuisbezorgd
Beoordeeld met een 9,1
Hulp nodig?
Ervaren specialisten staan voor je klaar en denken graag met je mee voor maatwerk advies.
Neem contact op

Waarom jij blij wordt van dit product

  • Ontwikkeld i.s.m. Soudal Lee Cougan Team, Gallo Moto en Leonardo Paez
  • Revolutionair Innova Structural Suspension veersysteem met 30mm veerweg
  • Vederlichte fiets met frame van slechts 1300 gram
  • SRAM X0 Eagle AXS transmission groepset
  • Lichte en allround aluminium velgen, tubeless ready

Omschrijving

Waarom is dit de mountainbike voor jou?De Rampage Innova van Lee Cougan is gemaakt voor de zwaarste races en de langste marathons en voor de meest extreme prestaties. Een precieze, efficiënte en vooral lichte mountainbike. Geen full-suspension, geen hardtail, maar een Rampage Innova.Dit is een mountainbike met twee gezichten. Enerzijds de marathonracer, anderzijds een betrouwbare, reactieve en vooral comfortabele mountainbike met voor- en achtervering. Een fiets die in alle situaties presteert, een uitkomst van technologie en productiekennis, verpakt in een frame van zo'n 1300 gram.Het frame van de Rampage Innova is ontworpen om te profiteren van de flexibiliteit van carbon om als schokdemper te fungeren. Het zelf schokabsorberende frame werkt door middel van het Innova Structural Suspension systeem. Het vervangt de traditionele demper van een fully en verlaagt daardoor het gewicht. Het geeft 30mm veerweg en is daarmee ideaal voor lange races en tochten.Deze versie is afgemonteerd met een SRAM X0 Eagle AXS Transmission groepset. De Microtech RK25 velgen en Conti CrossKing banden zijn tubeless ready. Een FOX Float 32 voorvork geeft de nodige 100mm veerweg en heeft een lock-out op het stuur, zodat je de vering dicht kunt zetten op de lange snelle secties.

Waarom is dit de mountainbike voor jou?

De Rampage Innova van Lee Cougan is gemaakt voor de zwaarste races en de langste marathons en voor de meest extreme prestaties. Een precieze, efficiënte en vooral lichte mountainbike. Geen full-suspension, geen hardtail, maar een Rampage Innova.

Dit is een mountainbike met twee gezichten. Enerzijds de marathonracer, anderzijds een betrouwbare, reactieve en vooral comfortabele mountainbike met voor- en achtervering. Een fiets die in alle situaties presteert, een uitkomst van technologie en productiekennis, verpakt in een frame van zo'n 1300 gram.

Het frame van de Rampage Innova is ontworpen om te profiteren van de flexibiliteit van carbon om als schokdemper te fungeren. Het zelf schokabsorberende frame werkt door middel van het Innova Structural Suspension systeem. Het vervangt de traditionele demper van een fully en verlaagt daardoor het gewicht. Het geeft 30mm veerweg en is daarmee ideaal voor lange races en tochten.

Deze versie is afgemonteerd met een SRAM X0 Eagle AXS Transmission groepset. De Microtech RK25 velgen en Conti CrossKing banden zijn tubeless ready. Een FOX Float 32 voorvork geeft de nodige 100mm veerweg en heeft een lock-out op het stuur, zodat je de vering dicht kunt zetten op de lange snelle secties.

Specificaties

Merk
Model
Rampage Innova
Frame
Toray T700 Carbon Fiber 1K+3K+Ud, Integrated cable routing, Press Fit 92 x 41 mm, DI2 Compatible, Tapered head tube, Boost 148 mm
Rem type
Schijfremmen
Disclaimer De specificaties en onderdelen zijn gegeven op basis van aanlevering van de leverancier. Op basis van beschikbaarheid of wijzigingen bij de leverancier kunnen specificaties afwijken.

Algemeen

Product naam
Lee Cougan Rampage Innova Race Eagle Microtech RK25
Serie
Lee Cougan Rampage Innova
Jaartal
2026
Frame
Toray T700 Carbon Fiber 1K+3K+Ud, Integrated cable routing, Press Fit 92 x 41 mm, DI2 Compatible, Tapered head tube, Boost 148 mm
Voorvork
Fox 32 Factory Kashima orange, 100 mm travel
Frame materiaal
Carbon
Inclusief pedalen
Nee
Product hoofdgroep
Mountainbikes
Product subgroep
Full Suspension

Groepset

Groepset
SRAM X0 Eagle AXS T-Type
Versnellingen systeem
Derailleur
Shifter
Sram AXS Eagle
Schakel mechanisme
Elektronisch
Crankstel
Sram XO Eagle AXS, 34T
Ketting
Sram XO Eagle AXS 12S
Achter derailleur
Sram XO Eagle AXS
Versnellingen
1x12
Bottom bracket
Sram DUB 92 x 41 mm Pressfit
Rem type
Schijfremmen
Rem
Magura MT8 SL
Rem schijf
Front: 180 mm Galfer; Rear: 160 mm Galfer

Comfort

Vering
1
Type voorvork
Luchtvering
Schokdemper achter
ISS
Zadelpen
FSA KFX 27.2, 0 mm offset
Zadel
Fizik Vento Argo X5
Stuur
FSA KFX S-M-L 760 mm
Stuurpen
Lee Cougan Air -7° Stem (S/80 mm; M/90 mm; L/100 mm)
Handvatten
Lee Cougan Silicon Race

Uitgelicht

Wat klanten over ons zeggen

Benieuwd naar de mogelijkheden? We staan voor u klaar en helpen graag.
Contact