Wilier Rave SL GRX 1x12 Miche Graff XL

€19,95 verzendkosten of gratis afhalen
Binnen 5 werkdagen thuisbezorgd
Beoordeeld met een 9,1
Hulp nodig?
Ervaren specialisten staan voor je klaar en denken graag met je mee voor maatwerk advies.
Neem contact op

Waarom jij blij wordt van dit product

  • Dé keuze als je 1 fiets voor meerdere doeleinden wil
  • SL carbon frame met endurance geometrie
  • 42mm bandenspeling
  • Shimano GRX 1x12-speed groepset
  • Miche Graff XL aluminium velgen, tubeless ready
  • Vittoria Terreno Dry 40mm banden, TLR

Omschrijving

Waarom is dit de gravelbike voor jou?Met een Wilier Rave SL ga je ontegenzeglijk de horizon tegemoet. De Ravel SL is een fiets met twee zielen: road en offroad. Een endurance bike met offroadkwaliteiten, of een gravelbike met racekwaliteiten. Afhankelijk van de keuze die je maakt.De SL-versie is een bijna exacte kopie van de SLR, maar dan met een aantrekkelijkere prijs/kwaliteit verhouding. Deze SL voegt slechts een schamele 140 gram extra toe. De Rave SL beantwoordt jouw vraag naar een capabele en comfortabele fiets die op ieder terrein uit de voeten kan.Iedere Rave SL heeft 42mm bandenspeling. Mocht je in eerste instantie kiezen voor een endurance set-up, dan maak je er net zo makkelijk een gravelbike van en vice versa. Met dit model, de Rave SL GRX 1x12 Miche Graff XL kies je in eerste instantie voor gravel. Een GRX groepset met 1x12 versnellingen en Miche Graff XL gravelspecifieke aluminium velgen. Samen met de Vittoria Terreno Dry banden van 40mm is tubeless maken een optie.

Waarom is dit de gravelbike voor jou?

Met een Wilier Rave SL ga je ontegenzeglijk de horizon tegemoet. De Ravel SL is een fiets met twee zielen: road en offroad. Een endurance bike met offroadkwaliteiten, of een gravelbike met racekwaliteiten. Afhankelijk van de keuze die je maakt.

De SL-versie is een bijna exacte kopie van de SLR, maar dan met een aantrekkelijkere prijs/kwaliteit verhouding. Deze SL voegt slechts een schamele 140 gram extra toe. De Rave SL beantwoordt jouw vraag naar een capabele en comfortabele fiets die op ieder terrein uit de voeten kan.

Iedere Rave SL heeft 42mm bandenspeling. Mocht je in eerste instantie kiezen voor een endurance set-up, dan maak je er net zo makkelijk een gravelbike van en vice versa. Met dit model, de Rave SL GRX 1x12 Miche Graff XL kies je in eerste instantie voor gravel. Een GRX groepset met 1x12 versnellingen en Miche Graff XL gravelspecifieke aluminium velgen. Samen met de Vittoria Terreno Dry banden van 40mm is tubeless maken een optie.

Specificaties

Merk
Serie
Wilier Rave SL Gravel
Model
Rave
Frame
RAVE SL - CARBON MONOCOQUE NHU-MOD + HIGH IMPACT STRENGHT
Rem type
Schijfremmen
Disclaimer De specificaties en onderdelen zijn gegeven op basis van aanlevering van de leverancier. Op basis van beschikbaarheid of wijzigingen bij de leverancier kunnen specificaties afwijken.

Algemeen

Product naam
Wilier Rave SL GRX 1x12 Miche Graff XL
Serie
Wilier Rave SL Gravel
Jaartal
2024
Frame
RAVE SL - CARBON MONOCOQUE NHU-MOD + HIGH IMPACT STRENGHT
Voorvork
RAVE SL - CARBON MONOCOQUE NHU-MOD + HIGH IMPACT STRENGHT
Frame materiaal
Carbon
Inclusief pedalen
Nee
Product hoofdgroep
Gravelbikes
Product subgroep
Gravelbike

Groepset

Groepset
Shimano GRX 820
Versnellingen systeem
Derailleur
Shifter
SHIMANO GRX 1X12 RX-6100
Schakel mechanisme
Mechanisch
Crankstel
SHIMANO GRX FC-RX610-1 40T
Ketting
SHIMANO DEORE CN-M6100 12S
Achter derailleur
SHIMANO GRX RD-RX822 GS
Versnellingen
1x12
Bottom bracket
SHIMANO BB-RS500-PB R+L PRESS FIT
Type aandrijving
Ketting
Rem type
Schijfremmen
Rem
SHIMANO GRX BR-RX600
Rem schijf
SHIMANO CENTER LOCJ SM-RT70 160mm / 160mm

Comfort

Type voorvork
Vast
Zadelpen
FILANTE SLR CUSTOM MADE -15mm / 0mm
Zadel
PROLOGO DIMENSION AGX
Stuur
RITCHEY H-BAR ROAD CMP ERGOMAX
Stuurpen
WILIER STEMMA S

Wielen en Banden

Voornaaf
AL 7075 T6, MICHE sealed ball bearings
Achternaaf
AL 7075 T6, MICHE sealed ball bearings

Uitgelicht

Wat klanten over ons zeggen

Benieuwd naar de mogelijkheden? We staan voor u klaar en helpen graag.
Contact