Riese & Müller Swing4 Automatic

€19,95 verzendkosten of gratis afhalen
Binnen 5 werkdagen thuisbezorgd
Beoordeeld met een 9
Hulp nodig?
Ervaren specialisten staan voor je klaar en denken graag met je mee voor maatwerk advies.
Neem contact op

Waarom jij blij wordt van dit product

  • Bosch Performance Line Smart 75Nm motor met Bosch PowerPack Rack 500Wh accu
  • Enviolo Automatiq automatische versnellingsnaaf met riemaandrijving
  • Kiox 300 display, te koppelen met eBike Flow app voor onder meer navigatiefunctie
  • Magura HS22 hydraulische velgremmen
  • Busch & Müller Lumotec IQ-XS (80 lux) voor- en Spanninga Pimento achterlicht
  • Suntour SF14 geveerde voorvork en Satori Elegance-LT OV geveerde zadelpen

Omschrijving

Waarom is dit de e-bike voor jou? De R&M Swing4 is de ideale stadsfiets die je ook prettig buiten de stad brengt. De mooie, ruime lage instap is ideaal voor de stad, omdat op en af te stappen makkelijk is. In combinatie met de gekleurde banden, handvatten, zadel en optionele manden heeft de fiets een hele trendy uitstraling. De Swing4 wordt gebruikt voor in de stad, maar is ook uitstekend te gebruiken voor tripjes buiten de stad. Met een Bosch Performance Line Smart motor met 75Nm koppel en een 500Wh PowerPack Rack bagagedrageraccu fiets je vlot en over langere afstanden. Op het Intuvia 100 display lees je de meeste rit- en accugegevens, een upgrade naar een Kiox 300 display is mogelijk. Kies voor een mand aan de voorzijde met een inhoud van ca. 12 liter om tot 5kg. bagage te vervoeren. Niet genoeg? Combineer dan een of twee manden aan de bagagedrager voor nog eens ca. 22 liter extra inhoud. En met de manden is het MIK-systeem op de drager nog steeds beschikbaar. Deze Swing4 is voorzien van een Abus frameslot, hydraulische Magura velgremmen, een standaard en kwalitatieve verlichting. Een 80 lux koplamp geeft geweldig zicht in het donker. Deze Swing4 Vario is verder voorzien van een onderhoudsarme traploze Enviolo Automatiq automatische versnellingsnaaf en Gates CDX riemaandrijving. Geen gesmeer meer, minder schoonmaken en geen zorgen over de juiste versnelling. *Afbeeldingen zijn van het basismodel. De Riese & Müller Swing4 is volledig naar wens te configureren. Neem contact op met onze verkoopmedewerkers voor meer informatie of vraag direct een proefrit aan!

Waarom is dit de e-bike voor jou?

De R&M Swing4 is de ideale stadsfiets die je ook prettig buiten de stad brengt. De mooie, ruime lage instap is ideaal voor de stad, omdat op en af te stappen makkelijk is. In combinatie met de gekleurde banden, handvatten, zadel en optionele manden heeft de fiets een hele trendy uitstraling.

De Swing4 wordt gebruikt voor in de stad, maar is ook uitstekend te gebruiken voor tripjes buiten de stad. Met een Bosch Performance Line Smart motor met 75Nm koppel en een 500Wh PowerPack Rack bagagedrageraccu fiets je vlot en over langere afstanden. Op het Intuvia 100 display lees je de meeste rit- en accugegevens, een upgrade naar een Kiox 300 display is mogelijk.

Kies voor een mand aan de voorzijde met een inhoud van ca. 12 liter om tot 5kg. bagage te vervoeren. Niet genoeg? Combineer dan een of twee manden aan de bagagedrager voor nog eens ca. 22 liter extra inhoud. En met de manden is het MIK-systeem op de drager nog steeds beschikbaar.

Deze Swing4 is voorzien van een Abus frameslot, hydraulische Magura velgremmen, een standaard en kwalitatieve verlichting. Een 80 lux koplamp geeft geweldig zicht in het donker. Deze Swing4 Vario is verder voorzien van een onderhoudsarme traploze Enviolo Automatiq automatische versnellingsnaaf en Gates CDX riemaandrijving. Geen gesmeer meer, minder schoonmaken en geen zorgen over de juiste versnelling.

*Afbeeldingen zijn van het basismodel. De Riese & Müller Swing4 is volledig naar wens te configureren. Neem contact op met onze verkoopmedewerkers voor meer informatie of vraag direct een proefrit aan!

Specificaties

Serie
Riese & Müller Swing4
Model
Swing4
Frame
Remtype
Velgremmen
Disclaimer De specificaties en onderdelen zijn gegeven op basis van aanlevering van de leverancier. Op basis van beschikbaarheid of wijzigingen bij de leverancier kunnen specificaties afwijken.

Algemeen

Product naam
Riese & Müller Swing4 Automatic
Serie
Riese & Müller Swing4
Jaartal
2025
Voorvork
SR Suntour SF14, 28", 63mm, tapered
Frame materiaal
Aluminium
Gewicht fiets
26.8
Product hoofdgroep
E-bikes
Product subgroep
E-Bike

Groepset

Groepset
Enviolo Trekking
Versnellingensysteem
Naaf traploos
Shifter
Enviolo Automatiq
Schakelmechanisme
Elektronisch
Crankstel
FSA CK-601 170mm schwarz, 50T, for Gates drive belt CDX
Ketting
Gates drive belt
Versnellingen
Traploze versnelling
Type aandrijving
Riem
Remtype
Velgremmen
Rem
Magura HS22, rim brake

Comfort

Vering
Ja
Type voorvork
Coilvering
Zadelpen
Satori Elegance-LT OV 34,9 x 405mm
Zadel
Selle Bassano Volare XL
Dropper
Nee
Stuur
Satori Noirette Plus, 31,8 mm, Alu
Stuurpen
Satori Stargazer-e, 110 mm, 35°
Koplamp
Busch & Müller Lumotec IQ-XS
Achterlicht
Spanninga Pimento
Bagagedrager
Nee

Motor en Accu

Accu capaciteit
500 Wh
Type motor
Bosch Performance Line Smart
Koppel nm
75 Nm
Merk accu
Bosch
Motor positie
Middenmotor
Accu positie
Bagagedrager
Display
Bosch Kiox 300

Wielen en Banden

Voornaaf
Novatec 32H
Achternaaf
Enviolo Trekking

Uitgelicht

Wat klanten over ons zeggen

9
1355 reviews
5
1016 reviews
4
245 reviews
3
45 reviews
2
31 reviews
1
18 reviews

Benieuwd naar de mogelijkheden? We staan voor je klaar en helpen graag.
Contact