Koga Colmaro

Extreme
€29,95 verzendkosten ofgratis afhalen
Binnen 5 werkdagenthuisbezorgd
Beoordeeld met een 8,9
Hulp nodig?
Ervaren specialisten staan voor je klaar en denken graag met je mee voor maatwerk advies.
Neem contact op

Waarom jij blij wordt van dit product

  • Shimano GRX 2x12 groepset voor soepel en strak schakelgedrag
  • Een sterke en betrouwbare DT Swiss G-1800 Spline offroad wielset
  • SR Suntour geveerde voorvork met 40 mm veerweg en Schwalbe G-One Bite 50mm banden voor meer comfort
  • AI-geoptimaliseerd aluminium frame met bevestigingspunten voor bikepacking, waaronder: 3 bovenbuis, 3 onderbuis, 2 zitbuis, 2 onderkant onderbuis

Omschrijving

Waarom is dit de gravelbike voor jou? Jij ben een avonturier die liever op braamstruikse binnenpaden de weg vindt, dan op de standaard geplaveide wegen. Jij bent een bikepacker die graag lange ritten maakt en moeilijke omstandigheden niet schuwt. Binnen de Colmaro Serie van KOGA is dit de meest extreme variant. Met ruimte voor 50 mm banden en een 40 mm verende voorvork ervaar je de beste controle op stuiterende boswegen. Daarnaast is het comfortabele gravelstuur ontworpen om grenzen te verleggen en hele dag offroad te gaan. De aluminium gravelbike is sterk, lichtgewicht en met een sportieve geometrie om ook vlot naar de volgende overnachting te rijden. Het frame is geschikt voor een dropper zadelpen en heeft diverse bevestigingspunten voor tassen, bidons en/of dragers.  De onderdelen zijn gericht op gravelen met comfort, met een sterke en betrouwbare DT Swiss G-1800 Spline offroad wielset en Schwalbe G-One Bite banden van 50mm. De gravelspecifieke Shimano GRX 820 groepset met 24 versnellingen (2x12) en hydraulische schijfremmen geven je alle vertrouwen om te schakelen en remmen in zelfs de meest moeilijke omstandigheden.

Waarom is dit de gravelbike voor jou?

Jij ben een avonturier die liever op braamstruikse binnenpaden de weg vindt, dan op de standaard geplaveide wegen. Jij bent een bikepacker die graag lange ritten maakt en moeilijke omstandigheden niet schuwt.

Binnen de Colmaro Serie van KOGA is dit de meest extreme variant. Met ruimte voor 50 mm banden en een 40 mm verende voorvork ervaar je de beste controle op stuiterende boswegen. Daarnaast is het comfortabele gravelstuur ontworpen om grenzen te verleggen en hele dag offroad te gaan.

De aluminium gravelbike is sterk, lichtgewicht en met een sportieve geometrie om ook vlot naar de volgende overnachting te rijden. Het frame is geschikt voor een dropper zadelpen en heeft diverse bevestigingspunten voor tassen, bidons en/of dragers. 

De onderdelen zijn gericht op gravelen met comfort, met een sterke en betrouwbare DT Swiss G-1800 Spline offroad wielset en Schwalbe G-One Bite banden van 50mm. De gravelspecifieke Shimano GRX 820 groepset met 24 versnellingen (2x12) en hydraulische schijfremmen geven je alle vertrouwen om te schakelen en remmen in zelfs de meest moeilijke omstandigheden.

Specificaties

Merk
Model
Colmaro
Serie
Framemateriaal
Aluminium
Remtype
Schijfremmen
Disclaimer De specificaties en onderdelen zijn gegeven op basis van aanlevering van de leverancier. Op basis van beschikbaarheid of wijzigingen bij de leverancier kunnen specificaties afwijken.

Algemeen

URL Prefix
fietsen
Productieperiode
2024 - heden

Specificaties

Merk
Koga
Model
Colmaro
Serie
Koga Colmaro
Uitvoering/Toevoeging
Extreme

Technisch

Ketting
KMC X12
Type aandrijving
Ketting
Lichaamslengte minimaal
165 cm
Lichaamslengte maximaal
175 cm

Technisch fiets

Voorvork
Suntour GVX32 40mm
Frame
Super smooth welded AI designed triple-butted aluminium frame. Internal cables
Frame type
Hoog
Framemateriaal
Aluminium
Voorwiel
DT Swiss G-1800 Spline
Voorband
Schwalbe G-One Bite 50-622
Achterwiel
DT Swiss G-1800 Spline
Achterband
Schwalbe G-One Bite 50-622
Zadelpen
JD SP37.1, 27.2mm
Handvatten / stuurlint
Fizik Terra Bondcush Tacky
Inclusief pedalen
Nee
Inclusief slot
Nee

Groepset

Groepset
Shimano GRX 820
Versnellingssysteem
Derailleur
Schakelmechanisme
Mechanisch
Versnellingmerk
Shimano
Verdeling van versnellingen
2x12 versnellingen
Aantal versnellingen
24
Shifter
Shimano GRX RX820
Voorderailleur
Shimano GRX RX-820 2x12-speed
Achterderailleur
Shimano GRX RX-820 12-speed
Cassette
Shimano CS HG710 11-36T 12 speed
Bottom bracket
Shimano BB-MT501 II BSA
Remtype
Schijfremmen
Rem
Shimano GRX RX610, hydraulic disc brake flat mount type

Uitgelicht

Wat klanten over ons zeggen

8,9
1669 reviews
5
1232 reviews
4
293 reviews
3
70 reviews
2
39 reviews
1
35 reviews

Benieuwd naar de mogelijkheden? We staan voor je klaar en helpen graag.
Contact