Sorry, Wilier Granturismo SLR Ultegra Di2 SLR38KC is niet langer beschikbaar.

Gratis verzending vanaf €50
Binnen 2 werkdagen verstuurd
Beoordeeld met een 8,9
Hulp nodig?
Ervaren specialisten staan voor je klaar en denken graag met je mee voor maatwerk advies.
Neem contact op

Waarom jij blij wordt van dit product

  • ACTIFLEX 2.0-systeem absorbeert schokken
  • Zeer hoogwaardig HUS-Mod carbon frame met verticale elasticiteit zonder verlies van stijfheid
  • Race comfort geometrie met aerodynamische buizen
  • Verwijderbare voorderailleursteun om over te stappen op 1x-aandrijving
  • 32mm bandenspeling
  • Shimano Ultegra Di2 elektronisch schakelen
  • Wilier SLR38KC carbon, tubeless ready wielset van +/- 1530 gram

Omschrijving

Waarom is dit de racefiets voor jou? De Granturismo SLR van Wilier legt lange afstanden af met het gemak van een diesel, maar de prestaties van een racewagen. Het comfort komt grotendeels uit het Actiflex 2.0-systeem, een micro-schokdemper aan de achterkant. De racecomfort geometrie en hoogwaardige afmontage doen de rest. Het hart van de Granturismo SLR is het trillingsabsorptiesysteem waarmee een verticale flex van 5mm wordt bereikt. Dit Actiflex 2.0 systeem is de bijgewerkte versie van de vorige versie die op de veelgeprezen Cento10 NDR was te vinden. Dit systeem zorgt voor een soepele rit. De positie onder de bovenbuis zorgt ervoor dat het systeem beschermd is tegen vuil en water. Aerodynamica is tevens een belangrijk onderdeel van deze endurance bike. Minder luchtweerstand betekent simpelweg minde vermoeidheid voor de berijder. De aero-kenmerken zijn gebaseerd op de Filante SLR. Volledige kabelintegratie is onderdeel van dit aero-voordeel en geeft de Granturismo een prachtige uitstraling. Deze versie schakelt elektronisch met een Shimano Ultegra Di2 2x12-speed groepset. De voorderailleur is afneembaar, zodat je eenvoudig kan overstappen op een 1x-afmontage. De 0 Bar monocoque cockpit heeft afgeronde ergonomische handgrepen die extra comfort leveren. Wiliers eigen SLR38KC carbon wielset voegen slechts zo'n 1530 gram toe en zijn tubeless ready. De afbeeldingen geven een indicatie van de fiets, maar tonen niet altijd de exacte afmontage. De specificaties onderaan geven de details van dit model.

Waarom is dit de racefiets voor jou?

De Granturismo SLR van Wilier legt lange afstanden af met het gemak van een diesel, maar de prestaties van een racewagen. Het comfort komt grotendeels uit het Actiflex 2.0-systeem, een micro-schokdemper aan de achterkant. De racecomfort geometrie en hoogwaardige afmontage doen de rest.

Het hart van de Granturismo SLR is het trillingsabsorptiesysteem waarmee een verticale flex van 5mm wordt bereikt. Dit Actiflex 2.0 systeem is de bijgewerkte versie van de vorige versie die op de veelgeprezen Cento10 NDR was te vinden. Dit systeem zorgt voor een soepele rit. De positie onder de bovenbuis zorgt ervoor dat het systeem beschermd is tegen vuil en water.

Aerodynamica is tevens een belangrijk onderdeel van deze endurance bike. Minder luchtweerstand betekent simpelweg minde vermoeidheid voor de berijder. De aero-kenmerken zijn gebaseerd op de Filante SLR. Volledige kabelintegratie is onderdeel van dit aero-voordeel en geeft de Granturismo een prachtige uitstraling.

Deze versie schakelt elektronisch met een Shimano Ultegra Di2 2x12-speed groepset. De voorderailleur is afneembaar, zodat je eenvoudig kan overstappen op een 1x-afmontage. De 0 Bar monocoque cockpit heeft afgeronde ergonomische handgrepen die extra comfort leveren. Wiliers eigen SLR38KC carbon wielset voegen slechts zo'n 1530 gram toe en zijn tubeless ready.

De afbeeldingen geven een indicatie van de fiets, maar tonen niet altijd de exacte afmontage. De specificaties onderaan geven de details van dit model.

Specificaties

Merk
Wilier
Model
Granturismo
Serie
Wilier Granturismo SLR
Framemateriaal
Carbon
Remtype
Schijfremmen
Disclaimer De specificaties en onderdelen zijn gegeven op basis van aanlevering van de leverancier. Op basis van beschikbaarheid of wijzigingen bij de leverancier kunnen specificaties afwijken.

Algemeen

URL Prefix
fietsen
Productieperiode
2024 - heden

Specificaties

Merk
Wilier
Model
Granturismo
Serie
Wilier Granturismo SLR
Uitvoering/Toevoeging
SLR Ultegra Di2 SLR38KC

Technisch

Ketting
SHIMANO ULTEGRA CN-M8100 12
Type aandrijving
Ketting

Technisch fiets

Voorvork
GRANTURISMO SLR - CARBON MONOCOQUE HUS MOD + LIQUID CRYSTAL POLYMER
Frame
GRANTURISMO SLR - CARBON MONOCOQUE HUS MOD + LIQUID CRYSTAL POLYMER
Frame type
Hoog
Framemateriaal
Carbon
Zadelpen
FILANTE SLR CARBON WILIER CUSTOM MADE -15 mm / 0 mm
Inclusief pedalen
Nee
Inclusief slot
Nee

Groepset

Groepset
Shimano Ultegra Di2
Versnellingssysteem
Derailleur
Schakelmechanisme
Elektronisch
Versnellingmerk
Shimano
Verdeling van versnellingen
2x12 versnellingen
Aantal versnellingen
24
Shifter
SHIMANO ULTEGRA 8170 Di2
Voorderailleur
SHIMANO ULTEGRA Di2 FDR8150
Achterderailleur
SHIMANO ULTEGRA Di2 RD8150
Cassette
SHIMANO ULTEGRA CS-R8100 12S
Remtype
Schijfremmen
Rem
SHIMANO ULTEGRA BR-R8170 DISC

Uitgelicht

Wat klanten over ons zeggen

8,9
1669 reviews
5
1232 reviews
4
293 reviews
3
70 reviews
2
39 reviews
1
35 reviews

Benieuwd naar de mogelijkheden? We staan voor je klaar en helpen graag.
Contact