Sorry, Wilier Rave SL 105 Di2 NDR38KC is niet langer beschikbaar.

Gratis verzending vanaf €50
Binnen 2 werkdagen verstuurd
Beoordeeld met een 8,9
Hulp nodig?
Ervaren specialisten staan voor je klaar en denken graag met je mee voor maatwerk advies.
Neem contact op

Waarom jij blij wordt van dit product

  • Dé keuze als je 1 fiets voor meerdere doeleinden wil
  • SL carbon frame met endurance geometrie
  • Shimano 105 Di2 2x12-speed groepset
  • Wilier NDR38KC velgen met Vittoria Rubino 28mm banden, een ideale endurance set-up

Omschrijving

Waarom is dit de racefiets voor jou? Met een Wilier Rave SL ga je ontegenzeglijk de horizon tegemoet. De Ravel SL is een fiets met twee zielen: road en offroad. Een endurance bike met offroadkwaliteiten, of een gravelbike met racekwaliteiten. Afhankelijk van de keuze die je maakt. De SL-versie is een bijna exacte kopie van de SLR, maar dan met een aantrekkelijkere prijs/kwaliteit verhouding. Deze SL voegt slechts een schamele 140 gram extra toe. De Rave SL beantwoordt jouw vraag naar een capabele en comfortabele fiets die op ieder terrein uit de voeten kan. Iedere Rave SL heeft 42mm bandenspeling. Mocht je in eerste instantie kiezen voor een endurance set-up, dan maak je er net zo makkelijk een gravelbike van en vice versa. Met dit model, de Rave SL 105 Di2 2x12 R7150 kies je in eerste instantie voor endurance met de standaard 28mm banden. 

Waarom is dit de racefiets voor jou?

Met een Wilier Rave SL ga je ontegenzeglijk de horizon tegemoet. De Ravel SL is een fiets met twee zielen: road en offroad. Een endurance bike met offroadkwaliteiten, of een gravelbike met racekwaliteiten. Afhankelijk van de keuze die je maakt.

De SL-versie is een bijna exacte kopie van de SLR, maar dan met een aantrekkelijkere prijs/kwaliteit verhouding. Deze SL voegt slechts een schamele 140 gram extra toe. De Rave SL beantwoordt jouw vraag naar een capabele en comfortabele fiets die op ieder terrein uit de voeten kan.

Iedere Rave SL heeft 42mm bandenspeling. Mocht je in eerste instantie kiezen voor een endurance set-up, dan maak je er net zo makkelijk een gravelbike van en vice versa. Met dit model, de Rave SL 105 Di2 2x12 R7150 kies je in eerste instantie voor endurance met de standaard 28mm banden. 

Specificaties

Merk
Wilier
Model
Rave
Serie
Wilier Rave SL
Framemateriaal
Carbon
Remtype
Schijfremmen
Disclaimer De specificaties en onderdelen zijn gegeven op basis van aanlevering van de leverancier. Op basis van beschikbaarheid of wijzigingen bij de leverancier kunnen specificaties afwijken.

Algemeen

URL Prefix
fietsen
Productieperiode
2024 - heden

Specificaties

Merk
Wilier
Model
Rave
Serie
Wilier Rave SL
Uitvoering/Toevoeging
SL 105 Di2 NDR38KC

Technisch

Ketting
SHIMANO CN-M7100 12S
Type aandrijving
Ketting
Lichaamslengte minimaal
175 cm
Lichaamslengte maximaal
185 cm

Technisch fiets

Voorvork
RAVE SL - CARBON MONOCOQUE NHU-MOD + HIGH IMPACT STRENGHT
Frame
RAVE SL - CARBON MONOCOQUE NHU-MOD + HIGH IMPACT STRENGHT
Frame type
Hoog
Framemateriaal
Carbon
Zadelpen
FILANTE SLR CARBON WILIER CUSTOM MADE -15 mm / 0 mm
Inclusief pedalen
Nee
Inclusief slot
Nee

Groepset

Groepset
Shimano 105 Di2
Versnellingssysteem
Derailleur
Schakelmechanisme
Elektronisch
Versnellingmerk
Shimano
Verdeling van versnellingen
2x12 versnellingen
Aantal versnellingen
24
Shifter
SHIMANO 105 DI2 12S ST-R7170
Voorderailleur
SHIMANO 105 DI2 FD-R7150
Achterderailleur
SHIMANO 105 DI2 12S RD-R7150
Cassette
SHIMANO 105 12S CS-R7100 11-34T
Bottom bracket
SHIMANO PRESSFIT BB-RS500-PB
Remtype
Schijfremmen
Rem
SHIMANO 105 BR-R7170

Uitgelicht

Wat klanten over ons zeggen

8,9
1669 reviews
5
1232 reviews
4
293 reviews
3
70 reviews
2
39 reviews
1
35 reviews

Benieuwd naar de mogelijkheden? We staan voor je klaar en helpen graag.
Contact