Reviews van onze klanten
Mobiliteit is en blijft mensenwerk, daarom werken wij keihard voor tevreden relaties. Als mobiliteitsadviseur streven wij ernaar dat we u helpen op de best mogelijke manier. Hier zetten wij ons met meer dan 1800 collega’s dagelijks voor in. Het is dan ook fijn om te horen hoe onze klanten onze geleverde service en diensten beoordelen. U leest het in de reviews hieronder.
Complimenten en een kritische noot
Wij verzamelen reviews via het platform van klantenvertellen. Alle beoordelingen worden gecontroleerd op echtheid. Zo weet u zeker dat de reviews die u hier leest afkomstig zijn van echte klanten. Na aankoop nodigen we al onze klanten uit om een beoordeling achter te laten. Als niet zeker is dat een review afkomstig is van een klant die iets heeft gekocht dan vraagt klantenvertellen om een aankoopbewijs. Zo voorkomen we nepreviews. Als een review wordt geplaatst nadat producten of diensten gratis zijn geleverd of er sprake was van een betaalde samenwerking, dan wordt dit duidelijk vermeld. Meer informatie hierover vindt u op de reviewpagina van klantenvertellen.
Daarom ben ik enthousiast
"Minpuntje: Batterij was krap opgeladen. We zijn net aan thuis gekomen."
Daarom ben ik enthousiast
"Mijn auto voor een 30000 km gebracht. Onderhoud is prima uitgevoerd. Keurige aflevering. Zeer correct"
Beste Maas, Bedankt voor het delen van uw positieve ervaring. Het doet ons goed te lezen dat alles naar volle tevredenheid is verlopen. De volgende keer staan we graag weer voor u klaar. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Vanaf het begin nu ook weer een goed contact en onderhandeling met Mark Franken. Hij behandeld alles heel objectief en schept daarmee zeer veel vertrouwen. Dit hebben we ook de afgelopen jaren gemerkt, als er wat was kwam Mark zijn afspraken en beloftes na. Met volste vertrouwen wederom een auto gekocht in een open en transparante onderhandeling en uiteindelijke overeenkomst naar volle tevredenheid gesloten. Wees zuining op zo'n talent! met vriendelijke groet Jan van Panhuis"
Beste Jan, Hartelijk dank voor uw positieve en waardevolle feedback. Wij zijn verheugd te horen dat u zowel de verstandhouding als de behandeling door onze medewerker Mark Franken als zeer goed hebt ervaren. We zullen Mark zeker blijven ondersteunen en zijn er trots op zulke professionals in ons team te hebben. Wij hopen u in de toekomst wederom van dienst te mogen zijn en danken u voor uw vertrouwen in ons. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Op internet een astra automaat gezien, maar naast deze auto stond een andere astra en die was completer. Heel goed geholpen met veel geduld door Martijn met het gevolg dat we deze auto gekocht hebben. Broekhuizen is een fijn bedrijf met mensen die weten waarover ze praten."
Beste John, Hartelijk dank voor uw positieve reactie! We zijn blij om te horen dat u zo tevreden bent met de hulp die u heeft ontvangen van Martijn en dat u een auto heeft kunnen vinden die helemaal aan uw wensen voldoet. We wensen u veel plezier met uw nieuwe Astra en hopen u in de toekomst weer van dienst te kunnen zijn. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Ik heb een nieuwe fiat panda gekocht. Ik ben er helemaal verliefd op. Johan bakker heeft mij geholpen, een top verkoper!"
Beste Claudia, Van harte gefeliciteerd met uw nieuwe Fiat Panda. Wat fijn dat u zo goed geholpen bent door Johan. Wij wensen u veel mooie en veilige kilometers toe! Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Keurig op het afgesproken tijdstip geholpen en op tijd klaar. Duidelijke en vriendelijke communicatie. Wifi is prima om een paar uurtjes te werken maar je zit wel in de showroom. Ik had twee meetings via teams ingepland, dat was misschien niet zo handig. :)"
Beste Anbert, Hartelijk dank voor uw positieve feedback! We vinden het fijn om te horen dat u op het afgesproken tijdstip geholpen bent en dat de communicatie duidelijk en vriendelijk was. We begrijpen dat het werken in de showroom met meetings via Teams wellicht niet ideaal is en nemen uw opmerking mee om onze dienstverlening verder te verbeteren. We hopen u in de toekomst weer van dienst te kunnen zijn en staan uiteraard klaar om u te ondersteunen bij uw volgende bezoek. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Zeer tevreden met de verkoop en aankoop van onze Tucson. Enige puntje van opbouwende kritiek, laat je niet leiden door een te grote drukte waardoor je minder tijd hebt voor beantwoorden emails. Of verdeel die taken beter. Bedankt, we zijn blij met onze nieuwe bolide."
Beste Arnold, Allereerst feliciteren wij u van harte met uw aankoop! Uw feedback is heel waardevol voor ons en nemen we mee zodat we onze service kunnen blijven verbeteren. Veel mooie en veilige kilometers gewenst in uw nieuwe bolide! Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik niet enthousiast
"voelt niet goed"
Beste Albert, Bedankt voor uw feedback en dit mooie cijfer. We begrijpen dat onderhandelingen soms lastig kunnen zijn en we vinden het jammer dat u het gevoel heeft dat het proces niet goed voelde. Mijn collega neemt zeer binnenkort contact met u op om dit met u te bespreken en te verduidelijken zodat u met een goed gevoel verder kunt. Veel veilige kilometers en veel plezierige autoritten gewenst. Met vriendelijke groet, Broekhuis Team Harderwijk Met vriendelijke groet,
Daarom ben ik enthousiast
"Wij zijn pas in Harderwijk komen wonen en zochten een Opel dealer. Het werd dus Broekhuis, waar we uitstekend en vriendelijk werden geholpen door Martijn. Wij zijn heel blij met onze Opel Mokka en zullen zeker iedereen Broekhuis aanbevelen."
Daarom ben ik enthousiast
"Wij zijn op een prettige manier geholpen door verkoopadviseur C.H. Door zijn eerlijke, professionele en informele interactie was ons bezoek positief. Echter bij de voorbereiding voor de oplevering van de auto is er schade ontstaan. Dit kan helaas gebeuren, maar is keurig opgelost en passend vervoer stond klaar in de tussentijd. Nogmaals, een fijn bezoek en aankoop mede door C.H. 5/5"
Beste Mitchell, Hartelijk dank voor jullie positieve review! Wat fijn om te horen dat jullie zo goed geholpen zijn door mijn collega Colin en dat jullie zowel het bezoek als aankoop als prettig hebben ervaren. Ik zal zorgen dat Colin jullie review te lezen krijgt. We streven er altijd naar om een eerlijke, professionele en informele service te bieden, dus het is geweldig om te lezen dat dit goed is overgekomen. We begrijpen dat schade bij de voorbereiding voor de oplevering natuurlijk vervelend is, maar zijn blij dat dit snel en naar wens is opgelost. Fijn dat we passend vervoer voor jullie konden regelen in de tussentijd. We hopen dat jullie veel plezier zullen hebben van jullie nieuwe Opel en staan altijd klaar voor verdere vragen of service. Graag tot ziens! Met vriendelijke groet, Broekhuis Team Harderwijk
Daarom ben ik niet enthousiast
"3,5 jaar geleden met veel plezier een private lease afgesloten bij de toen Peugeot dealer in Harderwijk. Service vanuit deze dealer was toen prima. Echter sinds dat het contract getekend was met PSA Finance zijn me een aantal zaken flink tegengevallen: - Aflevering van de auto was een paar maanden later dan gepland, dealer ondernam naar mijn idee weinig actie om het proces te versnellen - Helaas binnen een jaar een schade, hulp qua informatie voorziening vanuit de werkplaats/dealer ondermaats. - Nadat Peugeot een update had uitgevoerd, bleek dat de accu van de E-208 het compleet begeven had en vervangen moest worden. Reparatie heeft vervolgens 3,5 maand geduurd en er werd continu gewezen naar PSA dat zei tekort schoten in hun communicatie. Dit zou kunnen kloppen, alleen Broekhuis is naar mijn idee de dealer die dit vervolgens actief moet oppakken binnen PSA. - Bij bovengenoemde reparatie werd er eerst ontkend dat ik recht had op een leenauto, dit na meerdere gesprekken met PSA en dealer uiteindelijk wel gekregen. - Onderhoudsbeurten plannen zit een flinke wachttijd - Op momenten dat je de dealer nodig hebt om in contact te komen met één persoon binnen PSA dan hoef je vanuit Broekhuis geen hulp te verwachtten. - Vanuit PSA was er met het afmelden van de auto wat misgegaan in de afmelding bij het BKR (dit voor een hypotheekaanvraag). 3 weken lang bijna dagelijks contact proberen te zoeken met PSA. De klantenservice kan echter maar zeer beperkt fouten oplossen en het probleem binnen PSA verder opspelen was enkel mogelijk nadat ik externe hulp had ingeschakeld bij het oplossen van mijn probleem. Voordat ik deze hulp ingeschakeld hebt, heb ik nog contact gezocht met Broekhuis of zei mij hierin van hulp van een contact konden voorzien. Het antwoord was NEE, dit doen we niet en maar blijven herhalen dat zei niks fout doen. Conclusie ik zal me wel voortaan wel 1,2x nadenken om via Broekhuis/Peugeot/PSA een auto of een leasecontract af te sluiten."
Beste Ricardo, Bedankt dat u de tijd heeft genomen om onze service te beoordelen. Vervelend om te lezen dat u dit zo heeft ervaren. Wij hebben contact met u opgenomen en uw ervaring besproken. Bedankt voor dit gesprek en zien u graag een volgende keer. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Na een uiterst vriendelijke ontvangst aan de balie kon ik, onder het genot van een kop koffie wachten op het geplande onderhoud. Ik werd keurig van de vorderingen op de hoogte gehouden, een fijne ervaring dus!"
Bedankt Ed, voor uw mooie beoordeling. Wat fijn om te zien dat alles naar volle tevredenheid is verlopen onder het genot van een kop koffie. Wij zien u graag de volgende keer en zal de koffie weer voor u klaarstaan. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"De auto was toe aan zijn eerste beurt. Afspraak in eerste instantie gemaakt voor 22-7, maar er kwam aan mijn kant iets tussen. Gelukkig was men zo flexibel om mij op 10-7 te kunnen helpen. Beurt naar tevredenheid uitgevoerd en de auto kwam mij zelfs schoon tegemoet rijden. Topservice van Broekhuis Harderwijk."
Beste Marco, Hartelijk dank voor uw mooie beoordeling. Wat fijn om te lezen dat alles naar volle tevredenheid is verlopen. Veel rijplezier en graag tot het volgende bezoek. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Adviseur nam de tijd om onze wensen voor een occasion met inruil te bespreken en met een deskundig voorstel te komen. De follow-up was uitstekend"
Beste Gerard, Bedankt dat u tijd heeft genomen om onze service te beoordelen. Wat fijn dat u alles naar tevredenheid is verlopen. Mochten wij in de toekomst iets voor u kunnen betekenen, bent u van harte welkom. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Heerlijke auto en top service, vond het prachtig dat de auto bij mij voor de deur is afgeleverd, nog nooit eerder meegemaakt"
Beste Gerda, Hartelijk dank voor deze mooie review. Wat fijn dat u zo tevreden bent over uw auto en de service. Veel mooie kilometers gewenst! Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Zeer klantvriendelijk en ter zake kundig."
Bedankt Mieke, voor uw positieve review. Dit waarderen wij enorm. Graag tot de volgende keer. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Duidelijke uitleg over de meest voorkomende functies van de auto"
Gefeliciteerd met uw nieuwe auto! Wat fijn dat u zo een leuke aflevering heeft gehad. Veel rijplezier gewenst en graag tot een volgende keer. Met vriendelijk groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"De aanschaf van onze nieuwe auto was een positieve ervaring dank zij het uiterst sympathieke en deskundige optreden van de verkoper van Broekhuis. Hij gaf uitstekend advies, maakte de auto niet mooier dan die al was en deed toezeggingen die ook gehonoreerd bleken te zijn bij levering. We rijden met veel plezier in onze nieuwe Opel Corsa hybride dank zij de uitstekende verkoper en de service van Broekhuis."
Bedankt voor deze mooie woorden en het delen van uw review. Het doet ons erg goed om te lezen dat u een Broekhuis-waardige ervaring heeft gehad bij ons in Harderwijk. Wat een mooi compliment! Wij wensen u veel rijplezier en veilige kilometers toe in uw nieuwe Opel Corsa hybride. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Fijne en snelle communicatie."
Bedankt Nicole, voor uw positieve review. Fijn om te lezen dat u het contact met de collega's zo goed heeft ervaren. Graag tot de volgende keer! Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Prettige ontvangst en aandacht"
Bedankt Hans, voor het delen van uw positieve ervaring. Daar doen we het voor. Graag tot de volgende keer. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Persoonlijk en goed advies. Klantgericht en vriendelijk personeel. Fijne auto die voldoet aan de eisen die ik had."
Beste Iris, Bedankt voor uw beoordeling. Dat er goed met u is meegedacht en er is gedaan wat wij met u hebben afgesproken is voor ons fijn om te zien. Daar doen we het voor! Wij wensen u veel rijplezier en veilige kilometers toe. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Overdracht auto zeer goed gedaan. Helaas onderhoudsboekje niet kompleet ingevuld, bv autogegevens staan er niet in"
Hartelijk bedankt Albert, voor uw review. Uw feedback is voor ons heel waardevol. We zijn blij om te zien dat de overdracht zeer goed is gegaan. Wij wensen u veel rijplezier en veilige kilometers toe. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Fijne persoonlijke Fiat dealer. Top service!"
Bedankt voor uw beoordeling! Dat u zeer tevreden bent en onze service als top ervaren heeft doet ons erg goed om te zien. Graag tot de volgende keer en fijne kilometers gewenst. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik niet enthousiast
"Reageerde snel, niet opdringerig. dacht mee met mij. nam mij serieus gaf een eerlijk en goed advies. Johan ( verkoopadviseur) heeft passie voor zijn vak en kan dit met veel enthousiasme vertellen. Hij is een super deskundige man met veel ervaring. reageerde snel op de app en zorgde ook voor een hele goed aftersales. Ik bied broekhuisen bij iedereen aan en in het speciaal Johan, hij krijgt voor mij een cijfert 12."
Beste Paul, Hartelijk dank voor deze mooie en complimenteuze beoordeling. Wat fijn dat u zo goed geholpen bent door Johan, daar doet hij het voor. Broekhuis en Johan staan de volgende keer graag weer voor u klaar. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Heel goed geholpen door Colin,alles wat ik wilde weten wist hij een antwoord op. Heel geduldig."
Bedankt voor uw mooie complimenteuze beoordeling. Wat fijn dat u zo goed geholpen bent door Colin, daar doen we het voor. Wij hopen u een volgende keer weer te mogen verwelkomen bij ons in de vestiging. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Goed en leuk geadviseerd, duidelijke uitleg, heldere afspraken"
Beste Ron, Dank u wel voor het delen van uw positieve ervaring bij ons in de vestiging. Wat fijn dat alles naar volle tevredenheid is verlopen. De volgende keer staan we graag weer voor u klaar. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Ik ben prima behandeld en kreeg waar voor mijn geld."
Bedankt Harry, voor uw mooie review. Wat fijn dat u zo goed geholpen bent. Veel rijplezier gewenst! Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"We werden direct geholpen en zeer klantvriendelijk en...goed zaken gedaan."
Bedankt Jan, voor uw mooie en complimenteuze beoordeling. Wat fijn dat u zo goed geholpen bent en dat alles naar tevredenheid is geregeld. Graag tot de volgende keer. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik niet enthousiast
"Na onze, niet geheel positieve eerste review is er direct contact met ons opgenomen en is alles in het werk gesteld om ons gevoel betreffende de, niet naar naar onze verwachting afgeleverde nieuwe auto, te verbeteren. Fijn om te vernemen dat er met een review iets wordt gedaan. Alhoewel je een eerste indruk niet geheel kunt wegnemen is de aftersales perfect verlopen. Dank daarvoor!!"
Bedankt dat u tijd heeft genomen om onze service te beoordelen. Wat fijn dat u ons de mogelijkheid heeft gegeven om uw ervaring te verbeteren, dit waarderen wij enorm. Goed om te zien dat dit naar volle tevredenheid is gelukt en zien u graag de volgende keer. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Onderhoud gedaan, netjes overleg vooraf over wat wel of juist niet gedaan hoeft te worden. Auto opgehaald, netjes schoongemaakt van binnen en buiten. Wacht alleen nog steeds op lakstift….."
Beste Teo, Bedankt dat u tijd heeft genomen om onze service te beoordelen. Fijn dat alles naar tevredenheid is geregeld. Graag tot de volgende keer. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Vriendelijk personeel."
Bedankt Wim, voor uw positieve review. Dit waarderen wij enorm. Wij zien u graag de volgende keer, tot dan! Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Camper voor onderhoudsbeurt en apk gebracht. Alles netjes uitgevoerd en ook uitgelegd door receptie. Had gratis leenfiets mee. Prima service."
Beste Ronald, Bedankt dat u tijd heeft genomen om onze service te beoordelen. Wat fijn dat de service die wij aanbieden u zo goed is bevallen. Graag tot de volgende keer! Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Positief"
Bedankt Coen, voor uw positieve beoordeling. Wat fijn dat u zo goed geholpen bent. De volgende keer staan we weer voor u klaar. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Goede en vakkundige voorlichting.uiterst .vriendelijke behandeling. Men had alle tijd en een mooi financieel voorstel. Hier had ik een goed gevoel bij. Alle afspraken keurig nagekomen."
Bedankt Paul, voor het delen van uw positieve ervaring. Wat fijn dat alles naar volle tevredenheid is geregeld. Graag zien wij u de volgende keer. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"2 keer langs geweest bij Broekhuis Harderwijk. Eerst voor een proefrit en een week later om de deal af te ronden. Wat ik erg prettig vond, was om vooraf een offerte te kunnen ontvangen met een inruilvoorstel voor mijn auto. Aangezien we niet uit de buurt kwamen, hielp dat bij het maken van de afweging. Ook was het erg fijn om een videoboodschap te ontvangen waar Martijn (de verkoper) een fijne indruk van de auto gaf. Ik kan de persoonlijke benadering erg waarderen en vond het een zeer prettige ervaring bij Broekhuis."
Beste Lars, Van harte gefeliciteerd met uw aankoop. Wij willen u bedanken voor het achterlaten van deze mooie en complimenteuze beoordeling. Het doet ons goed te zien dat de service die wij aanbieden u zo goed is bevallen. Veel rijplezier gewenst! Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Prettig geholpen door Martijn de Groot en content met actie om auto op de opslag samen te bekijken heeft zeker geholpen met de aanschaf"
Bedankt Hans, voor uw positie review. Wat fijn dat u zo goed geholpen bent door Martijn. Veel rijplezier en graag tot de volgende keer. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Bij de aanschaf van een nieuwe Opel Corsa veel informatie van verkoper (M. de Groot) ontvangen mbt tot de keuze van auto ivm met het gebruik daarvan. Ervaren als zeer prettig en behulpzaam geholpen ook bij de aflevering van de auto. Overgegaan van Ford Fiesta naar Opel Corsa bij Broekhuis."
Beste Jan, Van harte gefeliciteerd met uw mooie Opel Corsa. Het doet ons goed te zien dat alles naar volle tevredenheid is geregeld. Wij wensen u veel mooie en veilige kilometers toe. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Zeer prettige ervaring. Vriendelijke verkoper die zijn afspraken nakomt."
Beste Herman, Bedankt voor uw beoordeling. Wat fijn om te zien dat u goed en vriendelijke geholpen bent door onze college. Wij wensen u veel rijplezier en veilige kilometers toe! Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik enthousiast
"Altijd bereikbaar en legt het goed uit en belangrijkste houd zich aan de afspraken"
Beste André, Hartelijk dank voor uw mooie beoordeling. Dit waarderen wij enorm. Wij zien u graag de volgende keer! Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Daarom ben ik niet enthousiast
"Broekhuis is een mooi maar ook onpersoonlijk garage bedrijf waar de klant ondergeschikt is geraakt aan de moderne techniek en regeltjes. Typisch een modern bedrijf waar de klant op de 2e plaats is komende staan. Bedrijf is te massaal waardoor de klant ondersneeuwt en amper nog een voet over de drempel durft te zetten. De oudere personeelsleden proberen dit nog enigszins te voorkomen maar verliezen door de regelgeving van boven af terrein . Vriendelijke groet Fred Zoer"
Beste Fred, Bedankt voor het delen van uw ervaring bij ons in Harderwijk. Uw feedback is heel waardevol voor ons. Naar aanleiding van uw review hebben wij contact met u opgenomen om uw ervaring te bespreken, bedankt voor dit gesprek. Mochten wij in de toekomst iets voor u kunnen betekenen, bent u van harte welkom. Veel mooie kilometers gewenst! Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk
Beste Wilma, Hartelijk dank voor uw feedback. We zijn blij te horen dat u de service als vriendelijk en professioneel heeft ervaren. Onze excuses voor het ongemak dat u heeft ondervonden door de batterij die niet volledig opgeladen was. Dit is uiteraard niet de ervaring die wij willen bieden en we zullen dit punt intern bekijken om dit in de toekomst te voorkomen. We hopen u in de toekomst weer van dienst te mogen zijn. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Harderwijk