Reviews van onze klanten
Mobiliteit is en blijft mensenwerk, daarom werken wij keihard voor tevreden relaties. Als mobiliteitsadviseur streven wij ernaar dat we u helpen op de best mogelijke manier. Hier zetten wij ons met meer dan 1800 collega’s dagelijks voor in. Het is dan ook fijn om te horen hoe onze klanten onze geleverde service en diensten beoordelen. U leest het in de reviews hieronder.
Complimenten en een kritische noot
Wij verzamelen reviews via het platform van klantenvertellen. Alle beoordelingen worden gecontroleerd op echtheid. Zo weet u zeker dat de reviews die u hier leest afkomstig zijn van echte klanten. Na aankoop nodigen we al onze klanten uit om een beoordeling achter te laten. Als niet zeker is dat een review afkomstig is van een klant die iets heeft gekocht dan vraagt klantenvertellen om een aankoopbewijs. Zo voorkomen we nepreviews. Als een review wordt geplaatst nadat producten of diensten gratis zijn geleverd of er sprake was van een betaalde samenwerking, dan wordt dit duidelijk vermeld. Meer informatie hierover vindt u op de reviewpagina van klantenvertellen.
Daarom ben ik niet enthousiast
"Waardeloos. Kan probleem met splinternieuwe auto niet direct oplossen. In de wachtrij voor een diagnose van auto waar nog geen 500 km. Mee gereden is."
Daarom ben ik niet enthousiast
"Ruim op tijd een afspraak gemaakt voor een onderhoudsbeurt met APK. Een week voor de geplande afspraak gebeld dat het niet door kon gaan ivm de afwezigheid van de keurmeester. De dag dat de keuring plaats zou vinden was de week voor dat de APK verliep. Ik gaf aan dat dit niet de bedoeling kon zijn. Oké de afspraak kon toch doorgaan. Op de dag dat ik de auto kom brengen zal ik geïnformeerd worden als de auto klaar is, zoals gebruikelijk. Als ik eind van de middag de auto uit me zelf kom ophalen is hier helemaal niets mee gebeurd. De monteur zou ziek naar huis zijn gegaan. Geen telefoontje van gehad. De tijd om de beurt als nog te laten plaats vinden was was nu wel erg kort. Een andere klant zou wel afgezegd worden om mijn auto op tijd APK te laten hebben. Ook weer jammer van die andere klant."
Beste Paul, Wij waarderen het enorm dat je de tijd hebt genomen om onze service te beoordelen. Vervelend om te lezen dat dit je ervaring is geweest. Naar aanleiding van jouw review is er contact met je opgenomen en hebben wij elkaar gesproken. Bedankt voor het gesprek en jouw feedback. Zoals besproken zien we je graag bij een volgend bezoek weer bij ons in Enschede en wij zullen dan voor je klaar staan! Groet, Broekhuis Enschede
Beste Gerard, Het betreurd ons te lezen dat u niet tevreden bent over onze dienstverlening. Inmiddels bent u bij ons in de vestiging geweest en hebben we de problemen aan uw auto besproken. Wij zien u graag de volgende keer bij ons in Enschede. Met vriendelijke groet, Team Broekhuis Enschede