Reviews van onze klanten

Mobiliteit is en blijft mensenwerk, daarom werken wij keihard voor tevreden relaties. Als mobiliteitsadviseur streven wij ernaar dat we u helpen op de best mogelijke manier. Hier zetten wij ons met meer dan 1800 collega’s dagelijks voor in. Het is dan ook fijn om te horen hoe onze klanten onze geleverde service en diensten beoordelen. U leest het in de reviews hieronder.

Complimenten en een kritische noot

Wij verzamelen reviews via het platform van klantenvertellen. Alle beoordelingen worden gecontroleerd op echtheid. Zo weet u zeker dat de reviews die u hier leest afkomstig zijn van echte klanten. Na aankoop nodigen we al onze klanten uit om een beoordeling achter te laten. Als niet zeker is dat een review afkomstig is van een klant die iets heeft gekocht dan vraagt klantenvertellen om een aankoopbewijs. Zo voorkomen we nepreviews. Als een review wordt geplaatst nadat producten of diensten gratis zijn geleverd of er sprake was van een betaalde samenwerking, dan wordt dit duidelijk vermeld. Meer informatie hierover vindt u op de reviewpagina van klantenvertellen.

6 gemiddeld
4 reviews
6

Daarom ben ik enthousiast

"Prettig zaken doen ,"

"Duidelijke en prettige communicatie Goede afspraken Juiste aflevering Wij zijn tevreden"

10-03-2023 | Harrie Bouwmeester , | Broekhuis Hoogeveen | Review via klantenvertellen.nl

Reactie van Broekhuis

Wat fijn om te lezen dat alles naar volle tevredenheid is verlopen! Daar doen we het voor. Graag tot de volgende keer. Groet, Broekhuis Ford Hoogeveen

6

Daarom ben ik enthousiast

"Goede werkzaamheden, matige communicatie "

"Mij is telefonisch verzocht om een review te geven. Voor het onderhoud+ APK + storing van mijn Focus een afspraak gemaakt. Stond keurig een leenauto klaar. Bij het weer afhalen van mijn auto, was er enkel nog een verkoper aanwezig. Hij wist niet of de storing en update uitgevoerd waren en kon dit ook nergens vinden. Hij gaf aan dat ik de volgende dag gebeld zou worden met uitleg. Dat is nooit gebeurt. Bij het ontvangen van de factuur, waren de garantie-werkzaamheden in rekening gebracht. Daarnaast was ook blijkbaar een airco beurt uitgevoerd (en gefactureerd), wat niet besproken / gevraagd was. Een kort telefoontje hierover was voldoende om dit recht te zetten. Verder tevreden over de werkzaamheden. De storing is verholpen en men denkt verder ook goed mee."

28-02-2023 | Richard , | Broekhuis Hoogeveen | Review via klantenvertellen.nl

6

Daarom ben ik niet enthousiast

"Duurt lang "

"Ja het duurt lang bij Ford. Volgens afspraak de auto ochtends voor 08.00 uur gebracht. Maar dan wordt er meteen gezegd we beginnen niet meteen aan deze auto. Misschien om 14.00 uur sms'je dat ie klaar is. Geen sms ontvangen en auto was om 15.30 uur gereed."

03-10-2022 | Harry , | Broekhuis Hoogeveen | Review via klantenvertellen.nl

Reactie van Broekhuis

Geachte heer, Bedankt dat u de tijd heeft genomen om onze service te beoordelen. Naar aanleiding van uw review hebben wij geprobeerd contact met u op te nemen. Tot op heden is ons dit nog niet gelukt. Wilt u contact met ons opnemen via: 0528-229080 of hoogeveen@broekhuis.nl Met vriendelijke groet, Broekhuis Hoogeveen

6

Daarom ben ik enthousiast

"op zich prima met hier en daar een kanttekening"

"We hebben nu bijna een jaar de Mondeo prima auto niks mis mee recentelijk nu een beurt gehad en ook prima, maar wat ik echt niet begrijp is het volgende; de opbouw van de factuur: zeer ondoorzichtig niet echt een specificatie, "alleen een beurt gehad" en dan staat er ergens oliefilter 1.00 , filterelement 1.00 , total 5w20 4,30. voor de consument niet echt sprankelend en de beurt zelf ???? wat is er gedaan, dit verhaal. deze opheldering kunnen jullie standaard bij een factuur plaatsen, mijn vragen zouden kunnen zijn: zijn de remmen ok ?, is olie vervangen ?? dit laatste moet ik dan begrijpen uit bovenstaand 4,30 total 5W20, enfin enz enz koelsysteem antivries, ik zeg maar wat. Zijn de banden nog OK ? hoeveel mm ?? kortom voor u als bedrijf zo logisch als maar wat, en lekker kort door de bocht, voor de consument wat minder. dit is in mijn ervaring het eerste autobedrijf met dit soort facturatie- toelichting ( niet dus)"

03-05-2022 | Jaap, | Broekhuis Hoogeveen | Review via klantenvertellen.nl

Goedendag, heeft u een vraag? Wij helpen u zo snel mogelijk verder.
WhatsApp Chat starten Bel ons 0341 - 751 187 Bekijk klantenservice pagina
Filteren